SexyBookmarks v2.5.5 - en to lt translation catalogue (117 entries)

en: Check this box to include
lt: Pažymėkite šį langelį, jei norite įtraukti

en: Script &amp; Style
lt: Scenarijus ir stilius

en:  in your bookmarking menu
lt: Jūsų žymėjimas meniu

en: Submit this to
lt: Pateikia ją

en: Share this on
lt: Dalytis šiuo

en: Post this on
lt: Paštu šį

en: Stumble upon something good? Share it on StumbleUpon
lt: Stumble Upon kažką gero? Pasidalinkite apie StumbleUpon

en: Post this to
lt: Nusiųsti šią žinutę į

en: Check this box to include the
lt: Pažymėkite šį langelį, jei norite įtraukti

en: "Email to a Friend" link
lt: \ "Siųsti draugui "

en: Email this to a friend?
lt: Siųsti šį draugui?

en: Suggest this article to
lt: Pasiūlyti šį straipsnį

en: a 'Subscribe to Comments' link
lt: "Prenumeruoti Pastabos" nurodo

en: Subscribe to the comments for this post?
lt: Prenumeruoti į komentarus šiam įrašui?

en: Seed this on
lt: Sėkla šį

en: Add this to
lt: Pridėti šį į

en: Mark this on
lt: Pažymėti šį

en: Moo this on
lt: Moo šį

en: Print Friendly
lt: spausdinimo

en: Send this page to
lt: Siųsti šį puslapį

en: Bump this on
lt: Guzas šį

en: Save this to
lt: Išsaugoti šį į

en: Tip this to
lt: Patarimas Tai į

en: Sphinn this on
lt: Sphinn šį

en: Grind this! on
lt: Grind šį!apie

en: Ping this on
lt: Empfehle diese Seite bei

en: an error occurred in SexyBookmarks
lt: Įvyko klaida, SexyBookmarks

en: Your changes have been saved successfully!
lt: Jūsų pakeitimai sėkmingai išsaugoti!

en: Maybe you would consider
lt: Gal galėtumėte apsvarstyti

en: donating
lt: donoras

en: Please choose where you would like the menu to be displayed.
lt: Prašome pasirinkti kur norėtumėte būti rodomas meniu.

en: You can't display the menu if you don't choose a few sites to add to it!
lt: Jūs negalite rodyti meniu, jei jūs neturite pasirinkti kelias svetaines pridėti!

en: Please choose where you want the menu displayed.
lt: Prašome pasirinkti, kur norite meniu.

en: You need to select the primary category for any articles submitted to Twittley.
lt: Jums reikia pasirinkti pirminė kategorija Twittley pateikti jokių straipsnių.

en: You need to set at least 1 default tag for any articles submitted to Twittley.
lt: Jums reikia nustatyti ne mažiau kaip 1 nutylėjimą tegus jokių straipsnių, pateiktų Twittley.

en: You must first download and activate the
lt: Pirmiausia turite atsisiųsti ir aktyvinti

en: Twitter Friendly Links Plugin
lt: "Twitter" Draugiški Nuorodos Įskiepis

en: before hosting your own short URLs...
lt: prieš prieglobos savo trumpą URL ...

en: Due to recent API changes by Tumblr, I can no longer offer them as a supported network in the plugin.
lt: Dėl neseniai API pakeitimus Tumblr, aš nebegali jiems pasiūlyti, kaip palaikoma tinklo įskiepiai.

en: We're currently working on a more sophisticated solution for the email link and will re-enable it when finished.
lt: Mes šiuo metu dirba daugiau sudėtingas sprendimas elektroninio pašto adreso, ir bus vėl įjungti, kai baigsite.

en:  Short URLs have been reset.
lt: Trumpas URL buvo atstatyti.

en: You are using an outdated version of the plugin
lt: Jūs naudojate pasenusią versiją Įskiepiai

en: please update if you wish to enjoy all available features!
lt: prašome atnaujinti, jei norite naudotis visomis turimomis savybėmis!

en: You are using the development version of the plugin
lt: Jūs esate naudojant įskiepiai plėtros versija

en: please
lt: Prašom

en: let us know of any bugs
lt: leiskite mums žinoti, bet klaidas

en: you may encounter!
lt: su kuriomis galite susidurti!

en: Enabled Networks
lt: įjungta tinklai

en: Select the Networks to display. Drag to reorder.
lt: Pasirinkite tinklus, kuriuos būtų galima parodyti. Vilkite pertvarkyti.

en: Functionality Settings
lt: funkcionalumas Nustatymai

en: This will clear <u>ALL</u> short URLs. - Are you sure?
lt: Tai bus aišku <u> visi </u> Trumpi URL. - Ar tikrai?

en: Yes
lt: taip

en: Cancel
lt: atšaukti

en: Twitter Options:
lt: "Twitter" Pasirinktys:

en: Which URL Shortener?
lt: Kuris URL Shortener?

en: Reset all Short URLs
lt: Atstatyti viską Trumpa URL

en: Default Content Category:
lt: Numatytasis turinio kategorijos:

en: Primary Content Category:
lt: Pagrindinis turinys Kategorija:

en: Enter a comma separated list of general tags which describe your site's posts as a whole. Try not to be too specific, as one post may fall into different "tag categories" than other posts.
lt: Įveskite atskirti kableliais apibūdinti jūsų svetainę pranešimų, kaip visumos bendrąsias žymes, kurias. Stenkitės ne per daug konkretus, kaip vienas pranešimas gali patekti į skirtingų kategorijų \ "tag ", negu kitų pranešimų.

en: This list is primarily used as a failsafe in case you forget to enter WordPress tags for a particular post, in which case this list of tags would be used so as to bring at least *somewhat* relevant search queries based on the general tags that you enter here.
lt: Šis sąrašas visų pirma naudojama kaip saugia, jei pamiršite patekti į WordPress Tags tam tikrą postą, tokiu atveju šiame sąraše žymeles būtų naudojami taip, kad bent * šiek tiek * atitinkamų paieškos užklausų pagal bendrąsias žymes, kad jūsĮveskite čia.

en: Click here to close this message
lt: Spauskite čia, jei norite uždaryti šį pranešimą

en: close
lt: arti

en: Default Tags:
lt: Numatytasis Žymos:

en: Click here for help with this option
lt: Spauskite čia norėdami padėti su šiuo pasirinkimu

en: General Functionality Options:
lt: Bendrosios Funkcionalumas parinktys:

en: Add nofollow to the links?
lt: Pridėti nofollow nuorodos?

en: No
lt: ne

en: Open links in new window?
lt: Atidaryti nuorodas naujame lange?

en: General Look &amp; Feel
lt: Bendra Galite & Feel

en: This will void any custom CSS applied below.
lt: Tai negalioja jokios užsakymą CSS taikomos toliau.

en: Animate-expand multi-lined bookmarks?
lt: Animuoti ir plėsti kelių pamušalu žymių?

en: Auto-space/center the bookmarks?
lt: Auto-space/center žymų?

en: Space
lt: erdvė

en: Center
lt: centras

en: If you see this message, please delete the contents of this textarea and click \"Save Changes\".
lt: Jei matote šį pranešimą, prašome ištrinti šį Textarea ir spustelėkite turinį \ \ \ "Išsaugoti pakeitimus \ \ ".

en: You can style the DIV that holds the menu here:
lt: Galite stilius DIV, turi meniu čia:

en: jQuery Compatibility Fix
lt: JQuery Suderinamumo nustatyti

en: Check this box ONLY if the animate-expand, auto-center, or auto-space features don't work for you!
lt: Pažymėti šį langelį, tik jei gyvosios plėstis, autoserviso, ar auto-erdvės savybių neturi dirbti Jums!

en: Background Image
lt: fono paveikslėlis

en: Use a background image?
lt: Naudoti fono paveikslėlį?

en: Menu Placement
lt: meniu Talpinimo

en: Need help with this? Find it in the
lt: Reikia pagalbos? Rasti jį į

en: official install guide
lt: Oficialusis įdiegti gidas

en: This feature is still in the experimental phase, so please
lt: Ši funkcija dar tik eksperimentiniu etapu, todėl prašome

en: report any bugs
lt: Praneškite apie klaidas

en: you may find
lt: galite rasti

en: Menu Location (in relevance to content):
lt: Meniu (EEE prie turinio):

en: Above Content
lt: Svarbiausia turinys

en: Below Content
lt: žemiau turinys

en: Manual Mode
lt: Rankinis režimas

en: Posts, pages, or the whole shebang?
lt: Pranešimai, puslapius ar visą Szulernia?

en: Show in RSS feed?
lt: Rodyti RSS kanalą?

en: Hide menu from mobile browsers?
lt: Slėpti meniu iš mobiliųjų naršyklių?

en: Save Changes
lt: išsaugoti pakeitimus

en: Plugin Info
lt: Įskiepis Informacija

en: Helpful Plugin Links:
lt: Naudingi Įskiepis Nuorodos:

en: Installation &amp; Usage Guide
lt: Montavimas ir naudojimo vadovas

en: Frequently Asked Questions
lt: Dažnai užduodami klausimai

en: Bug Submission Form
lt: Re Pateikimo forma

en: Feature Request Form
lt: Funkcijos forma

en: Other SexyBookmarks Platforms
lt: Kitos SexyBookmarks platformos

en: Current Plugin Stats:
lt: Įskiepis statistika:

en: Stable Version:
lt: Stabili versija:

en: Last Updated:
lt: Paskutinį kartą atnaujinta:

en: Downloaded:
lt: Siuntėsi:

en: times
lt: kartus

en: stars - Based on
lt: žvaigždžių - Remiantis

en: votes
lt: kiekis

en: Plugin Sponsors
lt: Įskiepis Rėmėjai

en: Support by Donating
lt: Parama pagal dovanojimas

en: Surely the fact that we're making the web a sexier place one blog at a time is worth a drink or three, right?
lt: Žinoma tai, kad mes darome interneto seksualesnis vieną dienoraštį metu verta gerti arba tris, teisė?

en: Help support the development of this plugin by donating!
lt: Padėti remti šį įskiepiai plėtros aukodami!

en: Top Supporters
lt: top Remėjai

en: Original Skin Icons: Function
lt: Originalus Odos piktogramos: Pareigos

en: Twitter encoding fix: Gautam Gupta
lt: Twitter kodavimo nustatyti: gautam Gupta

en: You're using an outdated version of SexyBookmarks!
lt: Jūs naudojate pasenusią versiją SexyBookmarks!

en: Please update to the latest version
lt: Prašome atnaujinti į naujausią versiją
