SexyBookmarks v3.0 - en to be translation catalogue (139 entries)

en:  (Dutch)
be:  (Галандскі)

en:  (Estonian)
be:  (Эстонскі)

en:  (Japanese)
be:  (Японскі)

en:  (Polish)
be:  (Польскі)

en:  (Russian)
be:  (Рускі)

en:  (Spanish)
be:  (Іспанскі)

en:  (Swedish)
be:  (Швецкі)

en:  for users who understand how to edit CSS/JS and intend to change/edit the associated images themselves. No support will be offered for this feature, as I cannot be held accountable for your coding/image-editing mistakes. Furthermore, this feature was implemented as a favor to the thousands of you who asked for such a feature, and as such, I would appreciate it if you could refrain from sending nasty emails when you break the plugin due to coding errors of your own.
be:  для карыстачоў, якія разбіраюцца ў праграмаванні CSS/JS і якія змогуць адрэдагаваць злучаныя з імі малюнка. Ніякай падтрымкі карыстачоў, злучанай з працай дадзенай функцыі ажыццяўляцца не будзе, бо я не магу адказваць за памылкі, дапушчаныя Вамі падчас праграмавання. Больш таго, дадзеная функцыя была дададзена толькі па шматлікіх Вашых просьбах і я буду вельмі ўдзячны, калі Вы ўстрымаецеся ад гнеўных лістоў у мой адрас, злучаных з непрацаздольнасцю ўбудовы, пасля дапушчаных Вамі ж памылак у праграмаванні.

en: 'Email to a Friend' link
be: Адправіць сябру спасылку па email

en: (Italian)
be:  (Італьянскі)

en: 100 bookmarks
be: 100 закладак

en: Above Content
be: Вышэй кантэнту

en: Add nofollow to the links?
be: Дадаць nofollow да спасылак закладак?

en: Add this link to
be: Дадаць спасылку на

en: Add this to
be: Дадаць у

en: Add this to Wykop!
be: Дадаць на Wykop!

en: All
be: Усё

en: Animate-expand multi-lined bookmarks?
be: Уключыць анімацыю, калі закладкі размешчаны ў некалькі шэрагаў?

en: Auto-space/center the bookmarks?
be: Аўтаматычна выраўноўваць закладкі?

en: Background Image Options
be: Налада фонавага малюнка

en: Below Content
be: Ніжэй кантэнту

en: Bug Submission Form
be: Паведаміць пра памылку

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Center
be: Па цэнтры

en: Check this box ONLY if you notice jQuery being loaded twice in your source code!
be: Абярыце, калі Вы выявіце ў зыходным кодзе, што jQuery загружаецца двойчы!

en: Check this box if you want the SexyBookmarks javascript to be loaded in your blog's footer.
be: Абярыце, калі жадаеце, каб javascript SexyBookmarks загружаўся ў футере.

en: Check this box to include %s in your bookmarking menu
be: Адзначце, што б уключыць %s у спіс адлюстроўваных закладак

en: Click here for help with this option
be: Націсніце, што б атрымаць дапамогу па дадзенай наладзе

en: Click here to close this message
be: Зачыніць паведамленне

en: Clip this to
be: Захаваць на

en: Close Message
be: Зачыніць дадзенае паведамленне

en: Default Content Category:
be: Рубрыка па змаўчанні:

en: Default Media Type:
be: Фармат па змаўчанні:

en: Default Tags:
be: Пазнакі па змаўчанні:

en: Delete the directory named "sexy-mods".
be: Выдаліце там каталог "sexy-mods".

en: Deselect the "Use custom mods" option.
be: Адключыце пункт "Перавызначыць стылі самастойна"

en: Disable sponsor messages?
be: Адключыць спонсарскія паведамленні

en: Don't use a shortener
be: Не выкарыстоўваць кароткія URL

en: Email this to a friend?
be: Адправіць па email сябру?

en: Enabled Networks
be: Уключаныя закладкі

en: Enter Custom Amount?
be: Увядзіце суму

en: Enter a comma separated list of general tags which describe your site's posts as a whole. Try not to be too specific, as one post may fall into different *tag categories* than other posts.
be: Увядзіце праз коску спіс пазнак, якія апісваюць Ваш сайт. Імкніцеся быць не занадта пэўнымі, бо адзін запіс можа быць прывязана да некалькімі пазнакамі.

en: Feature Request Form
be: Пажаданні

en: Frequently Asked Questions
be: ЧАВО (FAQ)

en: Functionality Settings
be: Налады асноўных функцый

en: General Functionality Options:
be: Асноўныя налады:

en: Go to the SexyBookmarks plugin options page. (settings->sexybookmarks)
be: Перайдзіце на старонку кіравання ўбудовай SexyBookmarks (Параметры->SexyBookmarks)

en: Google Bookmarks
be: Закладкі Google

en: Helpful Plugin Links
be: Спасылкі дапамогі:

en: Hide menu from mobile browsers?
be: Хаваць закладкі для мабільных прылад?

en: How it works...
be: Як гэта працуе...

en: I thought this article might interest you.
be: Я думаю, што гэты артыкул можа зацікавіць.

en: If you happen to completely screw up the code, you can follow these directions to reset the plugin back to normal and try again if you wish:
be: Калі ў выніку занесеных змен убудова полностю стаў непрацаздольным, для яго аднаўлення выканаеце наступныя інструкцыі:

en: If you like SexyBookmarks and wish to contribute towards it's continued development, you can use the form below to do so.
be: Калі Вам спадабалася ўбудова і Вы жадаеце падтрымаць распрацоўнікаў матэрыяльна, што будзе спрыяць далейшаму развіццю ўбудовы, можаце выкарыстоўваць форму ніжэй

en: In Case of Emergency
be: У выпадку неабходнасці

en: Index Only
be: Толькі на галоўнай

en: Installation &amp; Usage Guide
be: Усталёўка і выкарыстанне

en: Just a quick note... When you edit the styles and images to include your own custom backgrounds, icons, and CSS styles, be aware that those changes will not be reflected on the plugin options page. In other words: when you select your networks to be displayed, or when you select the background image to use, it will still be displaying the images from the original plugin directory.
be: Маленькая заўвага... Пасля таго, як Вы ўнесяце ўсе змены ў малюнкі абразкоў і ў стылі, майце на ўвазе, што яны не будуць адлюстроўвацца ў панэлі кіравання ўбудовы. Іншымі словамі, бачныя абразкі на сайце і ў панэлі кіравання супадаць не будуць. Малюнкі ў панэлі кіравання будуць па ранейшым выкарыстоўвацца з арыгінальнага каталога ўбудовы.

en: Load scripts in Footer
be: Загружаць скрыпты ў футере

en: Login to your WordPress dashboard.
be: Увайдзіце ў панэль кіравання WordPress.

en: Login to your server via FTP or SSH. (whichever you are more comfortable with)
be: Зайдзіце на сайт па SSH, FTP ці іншым зручным для Вас спосабам.

en: Manual Mode
be: Вызначыць самому

en: Mark this on
be: Адзначыць на

en: Maybe you would consider <a href="%s">donating</a>?
be: Магчыма Вы жадаеце разгледзець пытанне о <a href="%s">узнагародзе</a> аўтарам?

en: Menu Location (in relation to content):
be: Размяшчэнне меню (адносна кантэнту):

en: Menu Placement
be: Месцаванне меню

en: Most Popular
be: Найболей папулярныя

en: MyPlace
be: Моеместо

en: Navigate to your wp-content directory.
be: Перайдзіце ў каталог wp-content.

en: Need help with this? Find it in the <a href="%s">official install guide.
be: Патрэбна дапамога? Пашукайце на <a href="%s">афіцыйным сайце.

en: No
be: Не

en: None
be: Ніводнай

en: Once you have saved your changes, you will be able to edit the image sprite that holds all of the icons for SexyBookmarks as well as the CSS which accompanies it. Just be sure that you do in fact edit the CSS if you edit the images, as it is unlikely the heights, widths, and background positions of the images will stay the same after you are done.
be: Пасля захавання змен Вы зможаце рэдагаваць малюнак утрымоўвалае ўсё абразкі закладак выкарыстоўваных у SexyBookmarks і злучаны з імі CSS. Пасля праўкі малюнка не забудзьцеся ўнесці змену ў CSS, бо ці наўрад пазіцыі абразкоў і іх зрушэнне остануться ранейшымі.

en: Open links in new window?
be: Адкрываць спасылкі ў новым акне?

en: Other SexyBookmarks Platforms
be: SexyBookmarks на іншых платформах

en: Override Styles With Custom Mods Instead?
be: Перавызначыць стылі самастойна?

en: Pages &amp; Index
be: Старонкі і галоўная

en: Pages Only
be: Толькі на старонках

en: Password:
be: Пароль:

en: Pay with PayPal!
be: Заплаціць праз PayPal!

en: Please choose where you want the menu displayed.
be: Абярыце, дзе б Вы жадалі бачыць меню.

en: Please choose where you would like the menu to be displayed.
be: Абярыце месца размяшчэння меню.

en: Plugin Aesthetics
be: Налады вонкавага выгляду

en: Post this on
be: Адправіць на

en: Post this to
be: Адправіць на

en: Posts &amp; Index
be: Запісы і галоўная

en: Posts &amp; Pages
be: Запісы і старонкі

en: Posts Only
be: Толькі ў запісах

en: Posts, Pages, &amp; Index
be: Запісы, старонкі і галоўная

en: Posts, pages, or the whole shebang?
be: Запісы, старонкі ці дзе яшчэ?

en: Primary Content Category:
be: Асноўная рубрыка:

en: Reset all Short URLs
be: Ачысціць усе кароткія URL

en: STRICTLY
be: ВЫЛУЧНА

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Save your changes.
be: Захаваеце змены.

en: Seed this on
be: Змесцаваць на

en: Select
be: Абраць

en: Select Preset Amount?
be: Абярыце суму

en: Select the Networks to display. Drag to reorder.
be: Абярыце закладкі, якія неабходна паказваць. Перацягвайце іх для сартавання.

en: Settings
be: Налады

en: SexyBookmarks has been disabled on this page
be: Адключыць SexyBookmarks на гэтай старонцы

en: Share this on
be: Змесцаваць на

en: Short URL(s) have been reset.
be: Кароткія URL былі вычышчаны.

en: Shout-Outs
be: Асобнае дзякуй

en: Since you have chosen for the plugin to override the style settings with your own custom mods, it will now pull the files from the new folders it is going to create on your server as soon as you save your changes. The file/folder locations should be as follows:
be: Паколькі Вы вырашылі самастойна перавызначыць выкарыстоўваныя стылі, пасля таго як Вы захаваеце ўсе зробленыя змены на Вашым серверы будуць створаны наступныя новыя каталогі і файлы:

en: Space
be: Расцягнуць

en: Stumble upon something good? Share it on StumbleUpon
be: Знайшлі штосьці цікавае? Падзеліцеся гэтым на StumbleUpon

en: Submit a Translation
be: Дадаць пераклад

en: Submit this to
be: Змесцаваць на

en: Subscribe to the comments for this post?
be: Падпісацца на каментары да гэтага запісу?

en: Support by Donating
be: Падтрымка і ўзнагароды

en: This list is primarily used as a failsafe in case you forget to enter WordPress tags for a particular post, in which case this list of tags would be used so as to bring at least *somewhat* relevant search queries based on the general tags that you enter here.
be: Дадзены спіс выкарыстоўваецца ў выпадку, калі Вы забыліся запісы прызначыць пазнакі ў WordPress.

en: This option is intended
be: Дадзеная функцыя прызначана

en: This will clear <u>ALL</u> short URLs. - Are you sure?
be: Вы сапраўды жадаеце ачысціць <u>УСЁ</u> кароткія URL?

en: Top Supporters
be: Лепшыя фундатары

en: Translation
be: пераклад

en: Translation Contributors
be: Над перакладам працавалі

en: Twitter Options:
be: Налады Twitter:

en: Twittley Defaults:
be: Налады па змаўчанні для Twittley:

en: Use a URL shortening service?
be: Выкарыстоўваць сэрвіс кароткіх URL?

en: Use a background image?
be: Выкарыстоўваць фонавы малюнак?

en: WARNING: Your css and/or images folders are not writeable! <a href="%s">Need Help?</a>
be: УВАГА: Ваш каталог з css і/ці малюначкамі недаступны на запіс! <a href="%s">Патрэбна дапамога?</a>

en: Warning!
be: Увага!

en: Which URL Shortener?
be: Які сэрвіс выкарыстоўваць?

en: Yahoo! Buzz Defaults:
be: Налады па змаўчанні для Yahoo! Buzz:

en: Yandex.Bookmarks
be: Яндэкс.Закладкі

en: Yes
be: Так

en: You can read the full article here
be: Чытаць артыкул цалкам

en: You can't display the menu if you don't choose a few sites to add to it!
be: Вы не зможаце выкарыстоўваць меню, не абраўшы ніводнага сэрвісу!

en: You must first download and activate the <a href="%s">Twitter Friendly Links Plugin</a> before hosting your own short URLs...
be: Вы павінны запампаваць і актываваць <a href="%s">убудова Twitter Friendly Links</a>, перш чым выкарыстоўваць гэты варыянт.

en: You must first download and activate the <a href="%s">YOURLS Plugin</a> before hosting your own short URLs...
be: Вы павінны запампаваць і актываваць <a href="%s">убудова YOURLS</a>, перш чым выкарыстоўваць гэты варыянт.

en: You need to select the primary category for any articles submitted to Twittley.
be: Вы павінны абраць асноўную частку артыкулаў для Twittley.

en: You need to set at least 1 default tag for any articles submitted to Twittley.
be: Вы павінны паказаць хоць бы 1 пазнаку па змаўчанні для Twittley.

en: Your changes have been saved successfully!
be: Усе змены паспяхова захаваны!

en: a 'Subscribe to Comments' link
be: 'Падпісацца на каментары'

en: an error occurred in SexyBookmarks
be: Памылка ў SexyBookmarks

en: close
be: зачыніць

en: jQuery Compatibility Fix
be: Выпраўленне праблем сумяшчальнасці jQuery

en: jQuery Related Options
be: Налады jQuery
